...
Tematy muzyczne, przemślenia życia codziennego oraz wiele, wiele innych spraw. Zapraszam!
Blog > Komentarze do wpisu
Święta

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny...

Dawno nie było żadnej notki, więc tym bardziej pomyślałem, że taka okazja to dobry przyczynek do nowej.

Nie ważne w co i jak się wierzy. Nie o moc wiary chodzi. Ważne kim się jest: wobec siebie i przede wszystkim dla innych. Święta, święto? Żyjmy tak abyśmy każdy nowy dzień był czymś wyjątkowym, jakąś szczególną chwilą.

Kochajmy Najbliższych, bliskich.

Życzę aby każdy – choć przez ten szczególny okres – zastanowił się nad sobą i swoim życiem. Aby nie były to wyłącznie święta dla, że tak powiem kolokwialnie: brzucha, ale dla duszy, dla refleksji.

Ponadto życzę zdrowych, pogodnych i takich jakie sobie tylko wymarzymy Świąt, ale nie tylko ich. Także i po, długo, długo po nich...

Aby wiara, optymizm czy pogoda ducha nigdy w biegu codziennych spraw i wydarzeń nam nie umknęła. Nie traćmy kontaktu z rzeczywistością. A jeśli coś nam się w niej samej, w tej naszej małej indywidualnej rzeczywistości nie podoba – twórzmy dalej własną!

A dla mnie prywatnie... a za rok to dopiero będą Święta, prawdziwe Święta!

 

Dziękuję Ci, że sprawiłaś, że wszystko jest takie, jakie zawsze chciałem aby było!

 

Wesołych Świąt!

Łukasz
wtorek, 23 grudnia 2008, lukaszmodrzejewski

Polecane wpisy

  • Przemyślenia...

    Życie, życie... pełne jest niespodzianek. Różnorakich, przyjemnych, mniej przyjemnych i kompletnie nieprzyjemnych. Ja od jakiegoś czasu doświadczam wyłącznie ty

  • Drobna refleksja...

    Nie ukrywam... Trudno mi zebrać wszystkie myśli. Cudownie, niezwykle, zmysłowo, metafizycznie, magicznie... kosmicznie... Brakuje mi słów. Czuję, czuję TO... !

  • Polska, kraj metalem płynący..

    Polska od kilku dekad jawi się w świecie jako jedno z tych miejsc na kuli ziemskiej, gdzie powstaje wiele znakomitej muzyki. Kraj nad Wisłą to nie tylko –

Komentarze
2008/12/23 20:58:22
za co nie lubię świąt? za tą atmosferę sztucznego pokoju i miłości. ludzie na codzień są dla siebie wilkami, a w wigilię udają cudownie dobrych.