...
Tematy muzyczne, przemślenia życia codziennego oraz wiele, wiele innych spraw. Zapraszam!
Blog > Komentarze do wpisu
Przemyślenia...
Życie, życie... pełne jest niespodzianek. Różnorakich, przyjemnych, mniej przyjemnych i kompletnie nieprzyjemnych.
Ja od jakiegoś czasu doświadczam wyłącznie tych pierwszych i to w postaci maksymalnie przyjemnej, pełna radości, szczęścia. Spełnienie marzeń. I nie chciałbym zapeszyć. Chciałbym aby zostało tak jak najdłużej. Życzę tego każdemu.
Teraz wiem, wiem, że warto czekać i wyczekiwać, że życie czasem w niedługim czasie potrafi się obrócić i odmienić. Tak, może to co teraz piszę wydawać się oczywiste, ale czy tak naprawdę wszyscy sobie zdajemy z tego sprawę? Czy my wszyscy to sobie każdego dnia uświadamiamy? Naprawdę wątpię... Niestety.
Pewne wydarzenia, chwilowe lub te trwające dłużej w czasie, słowa, gesty, etc. - i nie musi być ich dużo – sprawiają, że nasz świat się odmienia.
Wiem po sobie, że dla tego co jest teraz, dla Tych Słów warto było i jest żyć! Dziękuję Ci! Choć wiem, że to tak niewiele, nieadekwatne to Tego Wszystkiego. Dziękuję Ci!
Chce mi się wstawać każdego dnia, jeść, pić, cieszyć, wykonywać różne czynności... chce mi się nadal marzyć i planować. I przepraszam, nie mi lecz Nam.
I oby tak zostało. Życzę tego każdemu z całego serca ...
Ukłony,
Łukasz

poniedziałek, 28 stycznia 2008, lukaszmodrzejewski

Polecane wpisy

  • Posumowanie mijającego roku

    Kulturalne podsumowanie mijającego roku 2008: Najciekawsze płyty: Steven Wilson - Insurgentes No-Man - Schoolyard Ghosts Meshuggah - obZe Autechre – Quari

  • Święta

    Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny... Dawno nie było żadnej notki, więc tym bardziej pomyślałem, że taka okazja to dobry przyczynek do n

  • Polska, kraj metalem płynący..

    Polska od kilku dekad jawi się w świecie jako jedno z tych miejsc na kuli ziemskiej, gdzie powstaje wiele znakomitej muzyki. Kraj nad Wisłą to nie tylko –